خسرو شکیبایی هم از میان ما رفت

Image and video hosting by TinyPic

همیشه آن کسی که می ماند بیشتر از آن کسی که رفته است درد می کشد ؛ درد فراق ؛ درد تنهایی ؛ درد نبودن . . .

از اینکه خسرو شکیبایی عزیز برای همیشه از میان ما پر کشید تا ته دلم سوخت . . . خسرو شکیبایی در سریال خانه ی سبز بخشی از زندگی کودکی ها و نوجوانی های من را رنگ و آب می داد . . .

حرفهایش ؛ صدایش ؛ نگاه اش و آن بازی تاثیر گذاراش تا روح من را نوازش می کرد . . .

در آن دوران که تازه گوشهایم با خنده و گریه ها آشنا شد ؛ با تماشای سریال خانه ی سبز کم کم به جادوی هنر پی می بردم ، جادویی که می توانست از پشت شیشه های تلویزیون ها و از روی برگهای کتابها با مردم دوست شود و با آنها همراه باشد . . .

امروز ؛ جمعه ؛ بیست و هشت تیر ماه ؛ با خواندن در گذشت خسرو شکیبایی خاطرات گذشته ام برایم زنده شد ؛ بغضی راه گلویم را بست ؛سکانسهای روزهای کودکیم در ذهنم سایه وار شروع به گذر کردند . . .

دوست دارم گریه کنم ؛ اشک بریزم

یک دانه اشک برای به یاد آوردن گذشته هایم ویک دنیا اشک برای نبود هنرمندی دیگر . . .

 

دوستان ؛ از شما می خواهم برای آرامش روح مرحوم خسرو شکیبایی فاتحه ای بخوانید بی شک جای ایشان تا همیشه در سینما و تاتر ایران خالی خواهد بود و نام ایشان در ذهنها تا ابد جاودانه خواند ماند .

/ 4 نظر / 13 بازدید
مهران گلی

باور کردنش سخته ای کاش میدونستم که اون خدا بیامرز از بیماری رنج میبره شاید با نذر کردن میشد کاری کرد که اون عزیز الان ژیش ما بود روحش شاد اما ای کاش....

Mehrno0sh

Salam Mohamad, Rastesh Dashtan 2 Google Donbale Neveshtehaye Zendeyad Shakibaii Migastam Ke WG To 0omad Jolom. Rastesh HAno0z BE Nabo0desh Na Adat Kardam , Na Bavar[گل] Vaghean Ro0hesh Shad [گل]

ترانه

همیشه آن کسی که می ماند بیشتر از آن کسی که رفته است درد می کشد ؛ درد فراق ؛ درد تنهایی ؛ درد نبودن . . . . . دوست دارم گریه کنم ؛ اشک بریزم یک دانه اشک برای به یاد آوردن گذشته هایم ویک دنیا اشک برای نبودن . .