عاشقانه ی من - همراه با فایل صوتی

Image and video hosting by TinyPic

فایل صوتی این پست __ اینجا را کلیک فرمایید

 

آزاد در بن بست زندگی ، رها در آسمان تقدیر ، با چشمان بسته و قطره های اشکی که ردپای غم دوری بودند . . . از تلاش بیهوده خسته بودم ، می خواستم یک بار هم که شده به تقدیر و سر نوشتم اعتماد کنم ، می خواستم در آغوش باز تقدیر ، خود را رها کنم و سوار بر بالین سرنوشت به سوی بی سوی تو جاری شوم .

من کم بودم و کم هستم برای این دوست داشتنی که شبیه به عشق بود و نبود و عشقی که برتر از دوست داشتن شد و شاید از اول برتری در کار نبود! نمی دانم !  نمی دانم باید اسم این حس زیبا را چه بگذارم؟! .. هرچه که هست ، هرچه که بود ، دوش های کوچکم توانایی حمل آن را ندارد و نداشت .

یک روز زرد پاییزی بود . روزی که هنوز آسمان آبی بود و هنوز زمین به دور خود می چرخید و هنوز من در انتظار تو ، چشم به عمق کوچه می دوختم ..

تو آمدی با همان چشمان قهوه ای که بهترین نشانه ی زبیایی هایت بود ، با موهای بافته ای که به یک طرف انداخته بودی . من از پشت پنجره ی اتاقم به تو ذل زده بودم و تو حتی فکرش را هم نمی کردی که کسی ، شاید ، پشت پنجره ای برای تو نفس می کشد و برای تو زنده است . .  تنها ردپایی که از من در کوچه پس کوچه های ذهنت بود ؛ پسری بود خاکستری که روزنامه می فروخت ، نقاشی می کرد ، شعر می خواند و تنها هفت کلاس درس خوانده بود .

چرا حالم اینگونه بود ؟ منی که در زندگی هیچ چیزی را رنگی ندیده بودم ! منی که از روز به دنیا آمدنم ابر سیاه آوارگی بر سرم سایه افکنده بود ..

درسته ! من نباید تو را می دیدم و نباید از پشت این دیوار شیشه ای دل به تو می باختم . تو دل را بردی اما دل ندادی و دل شکاندی و حال دلم را بر روی این کوچه ی خاکی ، بدون آنکه بدانی چه ظالمانه می کشی ..

امروز هم گذشت و تو نیز بار دیگر از این کوچه گذشتی و من بار دیگر پشت این پنجره بی صدا مردم !

تا سپیده دم بار دیگر زنده خواهم شد و فردا پی حادثه ی عبور تو بار دیگر خواهم مرد .

.

.

.

 عکس : الهام . ک

 

/ 9 نظر / 9 بازدید
الهام

زیبا بود

الهام

Gharibeye Ashna

Kheili ghashang bood![لبخند]

کسب در آمد

سلام اگه دوست دارید از طریق همین وبلاگ درآمد نسبتا خوبی هم داشته باشی با مراجعه به لینک میتونید یک فروشگاه مجازی در وبلاگتون برپا کنید و انواع کالا از کتاب و مجله و برنامه های کامپیوتری سرگرمی و آموزشی گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی و زیور آلات رو در آنجا به فروش برسونید و پورسانت خوبی دریافت کنید در ضمن میتونید متناسب با محتوای موضوع وبلاگتون کالا عرضه کنید انتخاب دست شماست شما فقط کافیه به آدرس مراجعه کنید و فرم ها رو پر کتید و بنر ها رو بگیرید و در وبلاگتون قرار بدید لینک کسب در آمد http://www.iranmc.org/AdsAffiliate.php?AdsID=4838 لینک وبلاگ من http://www.tasviretehran.persianblog.ir

س.م.م

سلام زیبا بود[گل] یا علی[گل]

maskh

baraxe bloge to webloge man kheli khalesatario bi range man rangi ro hich vaght nadidam joz khakestari

shiva

محمد جان فایل های صوتیت فوق العاده با احساس و بی نظیر اند... بت تبریک میگم که اینقدر هنرمندی

فاطمه

اول خوندم، بعد گوش کردم، لمسش کردم، مطمئن بودم اگه یه کم بیشتر روش کار می‌کردی، حتما گریم می‌گرفت... قشنگ بود ، اما جای کار بیشتری داشت، و میتونست پخته تر باشه، بیشتر میشد بهش طعم انار داد... ولی به هر حال دوست داشتنی بود ... خوش باشی و موفق...